Po flasim për Marina Farën, vajzën se.ksi të këngëtares së njohur shqiptare Eli Fara. Vajza joshëse, që numëron mijëra fansa në rrjetet sociale i ka dhënë fund beqarisë në ditën e saj të ditëlindjes.

Megjithatë, Top Channel, pas një hulumtimi “të vogël” për bukuroshen simpatike kanë arritur të zbulojnë se emri i saj i vërtet nuk është Marina.

Të paktën duke iu referuar database-it të Gjendjes Civile, ajo ka një identitet tjetër që e ka fshehur.

Në të vërtetë emri i saj është Roxhensa dhe sapo ka mbushur 31-vjeç. Marina ndoshta është vetëm emri i saj i artit, por sidoqoftë, deri tani ajo nuk ka thënë kurrë asgjë në lidhje me këtë.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here