Aktoja e famshme italiane, Ornella Muti ndodhet në Shqipëri. Ornella ka ardhur me ftesën e producentit Sokol Guga, për një spektakël Krishtlindjesh që do të transmetohet në Klan plus në 25 dhjetor.

Ka qenë producenti Guga ai i cili ka postuar në Instagram foto me Ornellën, duke treguar se e ka mbajtur premtimin.

“Ju premtova që do e sillja në Shqipëri? Ornella Muti në “Krishtlindje në Tiranë”, Guga krahas postimit.

Spektakli do të përmbajë muzikë, argëtim dhe show dhe i ftuar do të jetë gjithashtu edhe këngëtari italian Alex Palmieri./Liberale.al

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here