VIDEO Epike/ Rudina Magjistari e pyet live për se* sin, profesorin e kap turpi dhe…

Profesori Neshat Kapinova ka kaluar një moment mjaft të sikletshëm gjatë emisionit të Rudina Magjistarit në Tv Klan.

Ai ka qenë duke prezantuar librin e tij “Mjekësia Moderne” dhe në një moment Rudina e pyet edhe se si seksi mund të shkaktojë dëmtime në tru, por ai heziton të përgjigjet, duke u ndjerë në siklet.“Kafeja, shfryrja e hundëve dhe seksi mund të shkaktojnë goditje në tru”, – shkruan në libër Kapinova, por i i vjen “zor” të flasë për këtë çështje live.

“Nuk flas dot shumë për të, flet libri”, është shprehur ai kur është pyetur rreth seksit dhe qesh.

Share:

Author: ouralb_admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.