U shty finalja, nuk kanë fund surprizat në BBV, ja sa banorë të rinj do të hyjnë


Të shtunën “Big Brother VIP” zyrtarizoi shtyrjen e finales së tij deri me datë 18 Shkurt.

Ky vendim i ka vënë në dilemë banorët nëse do munden të përballojnë dhe një muaj në shtëpi.

Nuk dihet nëse ata do vendosin të qëndrojnë, por ‘Iconstyle’ shkruan se nesër do të futen banorë të rinj brenda shtëpisë.

Bëhet fjalë për dy vajza dhe një djalë, identiteti i tyre nuk është bërë ende i ditur.

Kujtojmë se në nominim janë Sara dhe Dj Dagz. Njëri prej tyre do të largohet nga shtëpia më e famshme në Shqipëri.

Na ndiqni për më shumë lajme nga vendi dhe bota.

.

Share:

Author: ouralb_admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *