U prek nga koronavirusi, vjen lajmi i trishtë për Artan Lamen |

  0
  4


  Ky postim është lexuar tashmë 2 herë!

  TIRANE

  Ndërsa dje është konfirmuar dhe vetë me koronavirusin Covid-19, Artan Lame sot ka ndarë një lajm të trishtë.

  Lame shkruan se ka ndërruar jetë babai i tij, nga Covidi.

  ‘Me trishtim ju bëj me dije se babai, Adili, nuk e fitoi dot betejën me sëmundjen.

  Të gjithë menduam se do t’ja dilte, por nuk kish qenë e thënë. Iku i qetë, duke na lënë të gjithëve midis trishtimit që nuk ju gjendëm dot pranë në momentet e fundit.

  Ftoj të gjithë ata që e patën njohur në jetë, ta kujtojnë gjithmonë me humorin e përhershëm dhe dashurinë për jetën’, shkruan Artan Lame në Facebook.

  The post U prek nga koronavirusi, vjen lajmi i trishtë për Artan Lamen appeared first on Mega News.  Source link

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here