Trondit aktorja e njohur/ U martua me kushëririn e parë/ ‘Kur vendosëm të kishim fëmijë biologjik, gjinekologu tha…’

Aktorja e njohur Natasha Klauss, prej disa kohësh po jeton një histri të bukur dashurie me kushëririn e saj të parë.

Aktorja që njihet më së shumti për rolin e saj si Sara në telenovela e njohur “Pasion i Fshehtë”, ka treguar sesi u lidh me kushririn e parë.

Pas martsës së parë që kishte një fëmijë dhe divorcit, ajo ka treguar se më pas është njohur me kushëririn, që nuk e njihet pasi kishin vite që nuk ishin takuar.

“Në atë kohë nuk mund të martoheshe me kushëririn e parë në kishën katolike dhe u martuam në rrugë civile. Ai e ka adoptuar Izabelën (vajzën nga martesa e parë), sepse erdhi në jetën time kur ajo ishte 9 muajshe dhe aty filloi historia jonë. Kur vendosëm të kishim fëmijë biologjik, gjinekologu tha se nuk ka asnjë problem, por unë kisha dyshime, sepse kështu është përfolur gjithmonë nga gojëdhënat. Shkuan te një profesionist i gjenetikës dhe aty kuptuam se shumë gjëra i dimë gabim sipas gojëdhënave.”

Share:

Author: ouralb_admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *