Tro.nditëse çfarë ndodhi brenda në atë shtëpi, Policia jep njoftimin e rëndë

Policia e Himarës ka arrestuar një 60-vjeçar i cili dyshohet se ka ushtruar dhu në fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshortes së tij.

“Himarë, Policia ka arrestuar në flagrancë shtetasin B. B., 60 vjeç, banues në fshatin Kuç, Himarë, pasi dyshohet se në banesë ky shtetas ka ushtruar dh unë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshortes së tij, për motive të dobëta.”, thuhet në njoftim.

Ndërkohë në Delvinë policia ka arrestuar në flagrancë shtetasin M. I., 35 vjeç, banues në fshatin Bamatat, Delvinë, pasi dyshohet se është autor i kultivimit të disa fidanëve të dyshuar kan abis sativa në fshatit Bamatat.

Materialet iu referuan Prokurorisë për veprime të mëtejshme.

Share:

Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *