Trag.jedi në kohe festash/ Dritat e pemës së Krishlindjes djegin shtëpinë, humb jet.ën babai me dy fëmijë të mitur

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në SHBA ku një baba dhe dy fëmijët e tij kanë humbur jetën si pasojë e flakëve të rëna në banesën e tyre si pasojë e një defekti në dritat e pemës së Krishtlindjes.

Ngjarja ka ndodhur në Pensilvani, ku deri më tani dyshimet kryesore sipas autoriteteve për këtë tragjedi janë dritat e pemës së Krishtlindjes.

“Me dhimbje të padurueshme ndajmë me ju këtë mëngjes të Krishtlindjeve lajmin tragjik se familja King, në një zjarr në shtëpi herët sot, humbi babanë e tyre Eric dhe dy fëmijë të mitur, “thuhet në një reagim të autoriteteve transmetojnë mediat.

Share:

Author: ouralb_admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *