TOP SKANDALET s.eksuale të yjeve me famë botërore

Bota e të famshmëve shpesh duket ndryshe në ekran, nga ajo e vërteta.

Janë të famshëm dhe të dashur për publikun, por shpesh bëhen pre e skandaleve të ndryshme.

E përditshmja spanjolle Marca ka sjell së fundmi një listë me skandalet më të mëdha të yjeve me famë botërore:

Hugh Grant

Hugh Grant është arrestuar për seks oral në rrugë me një prostitutë. Kjo ndodhi në Los Angeles në vitin 1995.

Pee Wee Herman (Getty Images).

Britney Spears

Një truproje e paditi këngëtaren Britney Spears për ngacmim: Sipas paditësit, në një nga rastet, artistja me dashje hodhi një çakmak mbi dysheme, u përplas dhe tregoi organet gjenitale të saj.

Michael Jackson

Skandali i pedofilisë nga Michael Jackson. Ai u akuzua disa herë për përndjekje të fëmijëve dhe kishte një magjepsje të veçantë me ta.

John Travolta

John Travolta u padit nga një masazhist, i cili siguroi se aktori ishte gati të dilte jashtë vetes së tij. Një tjetër masazhiste u bashkua me denoncimin e ngacmimeve.

Pamela Anderson

Video pornografike e Pamela Andersonit dhe Tommy Lee, në të cilën protagonistja e ‘The vigilantes de la playa’ u ekspozua në një video pornografike në shtëpi me ish-bashkëshortin i saj për tri vite, ish-bateristi i ‘Mötley Crüe’, Tommy Lee , në një udhëtim me jaht në muajin e mjaltit.

Arnold Schwarzenegger

Schwarzenegger ishte i martuar me Maria Shriver, derisa aktori dhe babai i një djali 13-vjeçar kishin një ‘lidhje’ me çupën e tij dhe dadon.

Colin Farrell dhe Nicole Narain

Në vitin 2006 u publikua videoja seksuale e Colin Farrell dhe Nicole Narain.

Rihanna

Në vitin 2009 këngëtarja nga Barbadosi rrëfeu se gjëja më e keqe që i ka ndodhur në jetën e saj ishte publikimi i disa imazheve në të cilat ajo u shfaq lakuriq.

Jennifer Lopez

Ishte gati të dilte në dritë një video pornografike e Jennifer Lopezit dhe bashkëshortit të saj të parë, Ojani Noa, duke dashur që ai të ishte krijuesi i botimit. Sidoqoftë, gjyqtari nuk ua mundësoi zbulimin e këtyre imazheve.

Justin Bieber

Solisti kanadez kaloi natën me një vajzë të re braziliane, e cila bëri publike një imazh që u eliminua më vonë duke i paguar atij një shumë të madhe parash.

Kanye West

Gjashtë vjet më parë, Kanye West u dërgoi disa fotografi të organit gjential disa femrave, të cilat më vonë i shitën ato në media.

Sandra Bullock

Jesse James, ish-burri i Sandra Bullock, kishte një ‘lidhje’ me një modele në zyrën e tij, pas së cilës martesa ishte thyer.

Kim Kardashian

Kim u rrit në famë pasi u publikua një video seksuale e saj me ish-partnerin e saj, reperin Ray J. Në këmbim të botimit të tij, artisti pagoi një shumë të madhe parash, pas së cilës vajza e avokatit të OJ Simpson, vendosi të filloi shfaqjen e saj televizive ‘Keeping up the Kardashians’.

Eddie Murphy

Eddie Murphy u arrestua nga policia në vitin 1997 dhe ata gjetën se ai ishte shoqëruar nga një transvestite 21-vjeçare.

Angelina Jolie dhe Brad Pitt

Angelina Jolie dhe Brad Pitt kanë qenë të përfolur për një marrëdhënie intime të kryer në aeroplan. Në vitin 2007 ishte e përfolur gjithashtu se kishin bërë një treshe me modelen Karolina Kurkova.

 

Share:

Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *