Tërbohet “Gangsterja e Elbasanit”: K*rva, shkoni q**uni, lani gojën para se të…

  0
  1

  Ajo është e njohur si “gangsterja e Elbasanit” dhe shpesh bëhet mjaft e komentuar në mediat sociale.
  Bëhet fjalë për bukuroshen Trejsi Sejdini, e cila është “arratisur” drejt Dubati ku mesa duket po kalon goxha kohë cilësore, por nuk e dimë se në shoqërinë e kujt është.

  Mirëpo, vajzën seksi nga Elbasani e kanë nxehur fansat e saj, dhe për këtë ajo ka shpërthyer në rrjetet sociale.

  Ajo është indinjuar nga fakti se disa persona, nishashin e saj e kanë quajtur puçërr.

  K*rva, shkoni q*huni. Nuk është puçër, është nishan, shkoni lani gojën para se me fol”, shkruan Trejsi në një InstaStory.

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here