Ditën e sotme, reperja e njohur Tayna është vajza e ditëlindjes dhe ndryshe nga çdo personazh tjetër, ajo nuk ka prítur àspàk dhe ka uruar menjëherë veten sapo akrépat kanë shënuar 00:00.

Në llogarinë e saj në Instagram, Tayna ndàu një foto supér séksi me shkrimin akoma më píkant krahas saj, ku uronte veten për ditën e shënuar.

“Çika sa 10 djem”, siç ajo quan veten, ka lindur më 14 dhjetor të vitit 1996 dhe sot mbùsh 24 vjeç.

“Me 14 dhjetor u kriju kjo kryevepra k’tu. Çike sa 10 djem per familje e çike mas 7 djemve n’hip-hop. Çdo vit e ma shume update vetes e çdo dite e ma shume mirenjohese per gjithçka qe jom e kom. Urime festa jem e preferume!😛”- janë fjalët e reperes krahas postimit.

Në fakt, këtë ditëlindje Tayna e ka prítur në shoqërinë e miqve e personave më të afërt, duke orgànizuàr një festë të madhe ditëlindjeje.

Reperja u shfàq super séksi, e veshur me një fustan të shkurtër rozë pas trupit, i cili gjithashtu i tregonte bustin.

Në videot e shumta të ndàra nga miqtë në rrjete sociale, Tayna është filmuar duke kërcyer, duke fryrë qirinjtë e duke prérë tortën e saj të ditëlindjes.

Pavàrësísht rrezíkut të pandémisë, reperja ka véndosur të thýejë rrégullat dhe të mos e zbàtojë distancimin social.

Shpresojmë që askush të mos jetë vénë në rrezík për shkàk të këtij grùmbùllimi!

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here