Tashmë nuk ka më…(VIDEO) |

  0
  1


  Ky post është lexuar tashmë 10 herë!

  19 tetori ishte një ditë e bekuar për Arbana Osmanin dhe Eduart Grishajn, sepse ata u njohën me të voglin e tyre, Diell.

  Moderatorja solli në jetë djalin e saj të dytë dhe ky ishte një nga lajmet më të bukura për çiftin e të afërmit e tyre.

  Nga të parat që i bëri dhuratë vogëlushit dhe mami Arbanës ishte Xhemi Shehu, mikesha më e ngushtë e moderatores.

  Ajo i dhùroi të voglit një arush të madh, ndërsa shoqes së saj një byzylyk me simbolin e diellit, në nder të emrit të djalit.

  Pavarësisht se Arbana po jeton tashmë ditët më të lumtura, duket se kjo períudhë, deri në rrítjen e Diellit, do i “dhémb në shpirt” Xhemit.

  Kjo e fundit ka ndàrë në Instagram një video gjatë një udhëtimi që ajo ka bërë në shkurt të vitit të shkuar me Arbanën.

  “Ja edhe pak… 2 vite larg udhëtimit të radhës jemi”, ka shkruar Xhemi, duke treguar se e ka shumë të qartë se për pak kohë do i hàrroj “momentet e qejfit” me mikeshën e saj.

  Xhemi dhe Arbana kanë treguar se kanë një raport shumë të ngùshtë me njëra-tjetrën, aq sa duket sikur kanë lídhje gjàku bashkë.

  Ato janë njohur në hapat e parë të karríerës në Top Media dhe që prej atij momenti nuk janë ndàrë kùrrë nga njëra-tjetra.  Source link

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here