Oya Unustasi dhe Tansu Taşanlar të njohur për rolin e tyre në serialin “Hercai” janë të fejuar.

Gënyl dhe Azat kanë konfirmuar fejesën e tyre.

Dy aktorët e dashur për ndjekësit, thuhet se janë dashuruar vite më parë me njëri – tjetrin, ndërsa “Hercai” vulosi dashurinë e tyre.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here