Show apo jo, “Përputhen“ po shkakton divorce? |

  0
  4


  Ky postim është lexuar tashmë 4 herë!

  Përputhen është një nga programet më të ndjékur të momentit në televizion, pavàrësisht se komentet në rrjet nuk janë gjithmonë pozitiv.

  Gjithsesi kuríozíteti rréth emisionit mbétet i madh, sidomos kur bëhet fjalë për pyetjet që i drejtohen autores.

  Në rubrikën “Ask me a question” në Instagram ajo ka màrrë shumë të tilla, megjithatë ato që ranë në sy ishin dy.

  E para në lídhje me vërtetësinë e programit, sa është përqíndja realitet dhe sa është përqíndja “show”. Përgjigja e Olsës? 80 me 20.

  Po ashtu ajo ka publikuar dëshirën e një gruaje për të aplíkuar në program, edhe pse është e martuar.

  Autorja e Përputhen thotë se ka shumë kërkesa të tilla, megjithatë produksioni nuk do të bëhet shkàk për divòrc.

  Këtë çiftin te Përputhen nuk do e shohim, po diçka na thotë që së shpejti mund të jenë tek “Shihemi në Gjýq”.

  The post Show apo jo, “Përputhen“ po shkakton divorce? appeared first on Mega News.  Source link

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here