Shoqja e ngushtë e Bora Zemanit ka një porosi për Donaldin


Producentja e njohur Olsa Muhameti, ka reaguar menjëherë pas përfundimit të edicionit prime të “Big Brother VIP”.

Në një postim në Instagram ajo ka shkruar, “Një burrë i vërtetë nuk bën lojëra mendjesh me një grua. Vetëm djemtë e dobët, të pasigurt dhe të papjekur e bëjnë këtë gjë”, ishte shkrimi që ajo postoi.

Deri vonë, Donaldi ishte në lidhjen me Borën.


FOLLOWERS99 eshte nje social media panel qe ju jep mundesine te gjitheve te shtoni ndjekesit tuaj me cmime te perballueshme nga te gjithe.

Share:

Author: ouralb_admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *