Sara e Ledrit futet në “Big Brother”, ja misioni që ka ajo dhe mikesha e saj


Sot ka arritur një zarf i bardhë në shtëpine e Big Brother.

Zarfi kishte të bënte me lojën e radhës kryesisht për të cilën Vëllai i Madh ka angazhuar djemtë.

Djemtë duhet të mësojnë t’i bëjnë vajzave make-up, ku për këtë arsye brenda shtëpisë kanë ardhur dy përfaqësueset e njërës prej kozmetikave më trendi në vend.

Brenda shtëpisë së famshme ndodhet edhe Sara Hoxha apo ndryshe partnerja e Ledri Vulës.

Ajo dhe mikesha e saj Sara Karaj u mikpritën mjaft mirë nga banorët e BBV.

Për më shumë lajme nga vendi dhe bota, mos nguroni të na ndiqni në rrjetet tona sociale. 

.

Share:

Author: ouralb_admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *