Sapo ndodhi, gruaja bie nga ballkoni, britma dhe ulerima ne astir, dyshohet se

Nje ngjarje e rende sapo ka ndodhur para pak minutash ne unazen e re ne zonen e astirit.

Nje grua rreth te 40-ave ka rene nga ballkoni i katit te dyte. Akoma nuk dihen rethanat se si ka ndodhur, por ulerimat e njerezve qe kane qene jashte kane qene te medha.

Menjehere eshte njoftuar ambulanca dhe gruaja eshte derguar ne spitalin e traumes ne tirane. Ne vendngjarje ka ardhur dhe policia qe po flet me familjaret e te aksidentuares per te kuptuar se si ka ndodhur, nese e ka hedhur njeri apo ka rene aksidentalisht.

————————————————————————————————————–
FOLLOWERS99 paneli vetem shqiptar qe ju garanton 10 mije ndjekes ne rrjetet sociale per vetem 10 euro.

Share:

Author: ouralb_admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *