Kerkesat qe ne PANTEON te vinte ky aktor, kane qene vertet te shumta. Mjaft qytetare na kane shkruar e sugjeruar per te ndjekur dhe hedhur nje veshtrim mi karrieren dhe jeten e te madhit Sander Prosi. Dhe ne pritem pak kohe, dhe deshironim ta benim kete ne 30 vjetorin e ndarjes se tij nga jeta, per ta kujtuar dhe sjelle ne formen me te plote. Ja tek jemi kete here ne studio…

Source

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here