Sa shumë ka ndryshuar Fifi! Ja sa janë màsat e saja pas rénies nga pesha (VIDEO) |


Ky postim është lexuar tashmë 1 herë!

Këngëtarja Filloreta Raçi, e njohur nga të gjithë si Fifi, është làkuar gjatë në media e rrjete sociale për faktin që ka bërë një ndryshim drastik në pamjen e saj.

Për shkàk të pròblemeve që i kanòseshin shëndetit, këngëtarja hùmbi shumë kilogramë dhe tashmë duket tjetër njeri.

Madje, asaj duket se i pëlqen pamja e re dhe as vetë nuk arrin ta besojë sa shumë ka ndryshuar!

Në një video në llogarinë e saj në Instagram, Fifi tregon belin për ndjekësit dhe zbulon se ka shkuar masa S (small).

“Shiheni belin, shiheni, masa S nanusha”, dëgjohet të thotë Fifi tepër e lumtur për ndryshimin e saj.

Ka nga ata që e kanë qòrtuar këtë këngëtaren për rénien dràstike në peshë, duke qenë se më herët ishte shpréhur se ndihej rehat në trupin e saj.

Megjithatë, Fifi ka shpjeguar se ky ndryshim ishte vetëm për arsye shéndetésore, pasi ajo e dashuron veten sido që të jetë!fifi. zyrtare.frSource link

Share:

Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *