Rrefehet bosi me i madh i d.roges, babai i 23 femijeve . “Varesia ime me e madhe jane…”

  0
  3

  “Varësia ime e vetme janë femrat” deklaroi El Chapo, babai i 23 fëmijëve, gjatë një interviste nga bùrgu. Kríminologia e njohur Monica Ramirez Cano ka ndarë momente nga biseda me bosin e famshëm të drògës që u regjistrua në vitin 2016.

  Daily Mail ka bërë një shkrim të 63-vjeçarit që është martuar 4 herë. Hera e fundit ishte në vitin 2007, kur ai i tha po mbretëreshës së bukurisë Emma Coronel, e cila në gusht të vitit 2011 solli në jetë vajzat binjake Maria Joaquina dhe Emali Guadalupe.

  “Ai është një person i respektueshëm, kujdeset shumë për sjelljen, shumë i rezervuar. Nëse i fitoni besimin, atëherë mund të flisni me të gjatë dhe mund të kuptoni sesi funksionon mendja e tij”, tha Ramírez Cano.

  El Chapo vuan dènimin në një bùrg të sígurisë së lartë në Colorado pasi është dènuar me bùrg të përjetshëm si drejtues i kartelit të drògës. “Ai nuk është psikòpat, por ka tipare të tilla dhe narciste, që pasqyrohen në nevojën për admirim, për tú ndjerë unik. Ajo që ai ka është një kapacitet strategjik shumë i rëndësishëm. Ai e di se kë të vendosë në vendin e duhur, kë të heqë dhe si të lëvizë copat e tij, si në një lojë shahu”, tha Cano.

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here