Qytetarët i mbushin faqen Arbanës, ajo u kthehet me përgjigjen që nuk e priste askush: S’ju lejoj…

  0
  365

  Komentet dhe ofendimet per gazetaren Mira Kazhani dhe moderatoren Bieta Sulo kane vijuar edhe ne postimet në Instagram, te Arbana Osmanit.

  Në një postim te Arbanes  komentoi edhe kolegia e saj, Bieta Sulo. “Supeeer”, i komenton Bieta, koment i cili është pasuar me shumë replika.

  Me pas ato jane fshire nga Arbana e cila ka dhene edhe kete mesazh

  “Mikeshat e mia s’të lejoj t’i fyesh në shtëpinë time. Shko jepe mendimin tënd në vend tjetër”, ia kthen Arbana njërit prej fansave.

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here