Publiku vendos, ja banori i radhës që lë shtëpinë e “Big Brother Albania Vip”


Blogerja Sarah Berisha është banorja që ka lënë shtëpinë e “Big Brother Albania”.

Ajo ishte më pak e votuara e publikut mes saj dhe Dj Dagz, i cili gjithashtu ishte në nominim.

Blogerja është larguar mes lotësh nga shtëpia më e famshme në Shqipëri dhe është përqafuar me të gjithë banorët.

Padyshim ky largim ka gëzuar më së shumti Dj PM, i cili nisi një romancë me Sarahn gjatë qëndrimit në shtëpi, romancë kjo që është destinuar të nisë jashtë ambienteve të shtëpisë, e konfirmuar kjo nga dyshja.

Për më shumë lajme nga vendi dhe bota, mos nguroni të na ndiqni në rrjetet tona sociale.

.

Share:

Author: ouralb_admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *