Po lëvizte me X5, korçarit i ndodh e papritura në mes të qytetit |

  0
  4


  Ky postim është lexuar tashmë 2 herë!

  KORÇË

  Një person u shoqërua në komisariat këtë të enjte në Korçë.

  Ai është Andi Mullalli dhe ndalimi i 31 vjeçarit u bë në afërsi të gjimnazit “Themistokli Germenji”.

  Uniformat blu bënë shoqërimin e tij pas një kontrolli që ushtruan në mjetin tip “BMW X5” me të cilin udhëtonte ai.

  Në makinë efektivët i gjetën një ar*më, e cila u sekuestrua.

  Andi ose ndryshe Klaus Mullalli është një emër i njohur për policinë.

  Ai sapo kishte dalë nga qelia, pasi ishte kapur për vjedhje ar*me.

  The post Po lëvizte me X5, korçarit i ndodh e papritura në mes të qytetit appeared first on Mega News.  Source link

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here