Plas sherri mes shqiptarit dhe serbit në kufi, momenti kur i përplas derën/ “Albania rracën ta q*” (VIDEO)

Një perleshje raportohet të ketë ndodhur në kufirin Kroaci – Serbi mes një mërgimtari nga Kosova dhe një shtetasi serb.

Video e këtij rasti është publikuar edhe në rrjete sociale, ku pretendohet se gjithçka ka ndodhur pas disa provokimeve mes dy të përfshirëve.

Aty shihet se si mërgimtari afrohet tek vetura e serbit dhe pasi që bisedojnë diçka, ata kacafyten edhe fizikisht. Nuk dihet nëse ka të lënduar nga ky rast.

Share:

Author: ouralb_admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *