” Paska lindur me kemishe”/ Publikohen pamjet e atentatit ndaj 27-vjeçarit ne Vlore, autori i afrohet te makina dhe e qëllon, pastaj… |


Ky postim është lexuar tashmë 4 herë!


Publikohet video e atentatit që i ndodhi mbrëmjen e të hënës 27-vjeçarit, Marjo Ferraj në Vlorë.

Siç mund të shihni edhe nga pamjet e publikuara nga News 24, duket e pabesueshme se si i riu ka mundur t’i shpëtojë fatmirësisht pa plagë këtij atentati, pasi autori afrohet deri në xhamin e makinës dhe e qëllon.

Me të dëgjuar të shtënat shoferi hap derën e mjetit dhe del jashtë. Por autori është kthyer me kurriz dhe pret që ta marrë makina e shoqëruesit të tij, pa e kuptuar që nuk e ka qëlluar të riun.Source link

Share:

Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *