Para se të flejë Bora Zemani publikon pamje me mashkullin saj


Prezantuesja e emisionit më të shikuar të kohëve të fundit ‘Përputhen’, sonte ka ndarë një video më mashkullin me të mirë në botë për të.

Sigurisht se ai është djali i saj, të cilin nuk heziton asnjëherë ta shfaqë nëpër video edhe foto, shkruan infokosova.

Bora Zemani, kishte qenë në lidhje me Dj e njohur Vin Veli, ku sollën në jetë birin e tyre dhe të vetëm, më pas u ndanë.

Bora tani është në lidhje më aktorin e njohur Donald Veshaj./InfoKosova

Share:

Author: ouralb_admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *