Nuk quhet Beatrix, zbulohet emri i vërtetë i këngëtares nga Kosova


Beatrix Ramosaj, këngëtarja nga Kosova, është njëra nga banoret më të përfolura nga shtëpia e “Big Brother Vip”, kjo për shkak të lidhjes së saj me konkurrentin tjetër, Donald Veshaj.

E teksa të gjithë flasin për Trixa-n, me shumë mundësi askush nuk e di emrin e saj të vërtetë.

Së fundmi emisioni “n’ZOOM” ka bërë të ditur se emri i vërtetë i Beatrixës është Behigje Ramosaj dhe me origjinë ajo është nga Llapashtica e Komunës së Prishtinës.

Pra deri më tani këngëtarja ka përdorur një emër arti me të cilin identifikohet edhe në rrjetet sociale.

Na ndiqni në rrjetet sociale për më shumë!

.

Share:

Author: ouralb_admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *