Nuk po kane fund per.versitetet. Arrestohet 66-vjeçari, ngacmoi s*ksualisht për muaj me radhë një 16-vjeçar.

  0
  1

   

  Një 66-vjeçar është vënë në pranga të policisë në Berat, pasi akuzohet se ka ngacmuar seksualisht një 16-vjeçar.

  Bëhet me dije se në pranga ka rënë Romeo Oço, i cili ka abuzuar se.ksualisht për disa muaj me radhë më një 16-vjeçar.

  “Më mori dhe më kërcënoi prapa banesës së tij. Për të shpëtuar e qëllova me një gur në shpatull. Kisha frikë të tregoja ngacmohesha prej muajsh.”- ka thënë i mituri.

  Mësohet se i moshuari ka deklaruar se lidhja ka qenë me dëshirën dhe pëlqimin e të dyve.

  Njoftimi i policisë: Nga Specialistët e seksionit për Krimet u bë arrestimi në flagrancë i shtetasit R.O, 66 vjeç, banues në Berat. Arrestimi i tij u bë pasi dyshohet se ka ngacmuar seksualisht një shtetas 16 vjeçar.

  Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Berat, për veprën penale “Ngacmimi seksual”.

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here