Me siguri të gjithë e mbàni mend emisionin e famshëm “Njerëz të Hùmbur” të gazetares Aida Shtino.

Prej vitesh, gazetarja i kishte mùnguar ekranit, ndërsa vetëm së fùndmi është rikthýer me një emison të ri të titulluar “Identíteti”.

Shtino ka qenë tepër aktive së fundmi në rrjete sociale duke ndàrë jo vetëm momente gjatë emisionit, por edhe pòza të sajat.

Fotoja e fundit e gazetares ka tërhéqur vëmendjen e ndjékësve, pasi Aida shfàqet me një ‘look’ të ri.

Ajo ka ndryshuar goxha që nga koha e emisionit “Njerëz të Hùmbur”, ndërsa ndryshimet mùnd t’i véreni edhe vetë në foto.

“Gjithmonë vëruani veshin shànjave. Vetem kur jeni te kujdàshem ndàj tyre, kuptoni dhe jeni te pergatitur per cdo gje qe ju ndodh ne jete…”, – shkruan Shtino krahas fotos ku ka màrrë shumë komplímente për pamjen e saj.

 

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here