Tre ditë më parë, Ledri Vula dhe Sara Hoxha u békuan me fëmijën e tyre të parë, një vogëlushe të cilën e pàgëzùan me emrin Poem Blu.

E vogla ka ndryshuar rrénjésisht jetën e çiftit, të cilët shumë të lumtur kanë ndàrë thuàjse gjithçka me ndjékësit e tyre në rrjete sociale.

Madje, ata nuk e kùrsyen as portretin e ëmbël të vogëlushes, që është kthýer në bebushin më të koméntuar në media e rrjete sociale.

Sara e solli në jetë të voglën në Gjermani, ndàj miqtë e familjarët e dyshes e kanë pasur të pamùndur të takojnë Poemën e vogël.Çfarë dashurie! Poema e Ledrit dhe Sarës fle më mirë kur i këndon Dhurata  Dora! - O2 NEWS

Megjithatë, videocall-i zgjidh gjithçka dhe Sara i ka nisur bisedat e gjata me mikeshat e saj.

Pak më parë, ajo na tregoi se ç’ndodhi në bisedën e fundit mes vajzave, ku Dhurata Dora kishte vénë në gjumë bebushen duke i kënduar.

“Poem Blu fle më mirë kur Dhurata Dora këndon për të”- shkroi Sara krahas fotos ku e bija shfàqej duke fjetur.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here