Ngjarje horror/ Këngëtari i njohur vr.et të dashurën dhe më pas veten në sy të fëmijëve

Reperi J $tash vrau të dashurën dhe më pas veten para syve të tre fëmijëve.

Policia shkoi në shtëpinë e tyre në Los Angeles pas një thirrjeje për dhunë në ditën e Vitit të Ri. Autoritetet gjetën trupat e pajetë të Jeanette Gallegos dhe J Stash, emri ligjor i të cilit është Justin Joseph.

Tre djemtë e së resë të moshës 7, 9 dhe 11 vjeç thuhet se po trokisnin në derën e dhomës, të shqetësuar për sigurinë e nënës së tyre.

Më pas ata thirrën gjyshen e tyre, e cila u tha të telefononin 911. 28-vjeçarja kishte qenë në një lidhje me reperin prej një viti.

Share:

Author: ouralb_admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *