Nënë me tre fëmijë/ Arjola kërkesë Ilirit a mund të kryejmë marrëdhënie sek…


Arjola Demiri sërish ka marrë vëmendje me veshjen e saj. Aktorja shqiptare e cila ka tre muaj që po qëndron në BBV edhe sonte ka mbërthyer publikun pas vetes.

Ajo ka zgjedhur prapë ngjyrën e kaltër që si po duket është e preferuara e saj. Por si zakonisht edhe sonte Arjola nuk i shpëtoi eskpozimit të gjo**it për çka edhe është komentuar shumë nga publiku.

>

Kujtojme se Arjola është nënë e tre fëmijëve të cilët e kanë përkrahur gjatë këtij rrugëtimi dhe eshte nje nga pretendentet kryesore per ta fituar kete edicion te ‘BBV’.

Gjithashtu Arbana Osmani po duket e mrekullueshme sonte. Si përherë edhe sonte Arbana ka marrë vëmendje me paraqitjen e saj unike.

Moderatorja shqiptare ka veshur një fustan ngjyrë pink të hapur duke u shfaq e mrekullueshme. Si përherë ajo nisi programin plot me entuziasëm duke përshëndetur publikun, mysafirët dhe banorët e shtëpisë.

Ajo po ashtu theksoi edhe njëherë se emisioni do të zgjasë deri më 18 shkurt, gje për të cilën të gjithë banorët po pyetën një e nga një nëse duan apo jo.
Së fundmi Arjola i kërkoi Ilirit të kryejnë marrëdhënie, por përgjigjja e Ilirit ishte jo.


FOLLOWERS99 eshte nje social media panel qe ju jep mundesine te gjitheve te shtoni ndjekesit tuaj me cmime te perballueshme nga te gjithe.

Share:

Author: ouralb_admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *