Ndjekësit “kryqëzojnë” Ilir Shaqirin pas puthi vajzën në buzë: “Ça s’po …”!!!


Ilir Shaqiri është padiskutim një nga lojtarët më pretendet për të fituar garën mes banorëve VIP të shtëpisë së famshme.

Një nga surprizat më të bukura gjatë spektaklit të kësaj të shtune ishte takimi i balerinit Ilir Shaqirit me vajzën e tij Emilin. Mes lotësh dhe përqafimesh ata u takuan duke patur mundësi që për pak minuta të çmalleshin me njëri-tjetrin.

Ndërkohë gjatë takimit në një moment Iliri puthi në buzë vajzën e tij dhe si duket ky gjest nuk i ka pëlqyer aspak ndjekësve.

Menjëherë pas puthjes, komentuestit “shpërthyen” me kritika kundër balerinit në rrjetet sociale.

Share:

Author: ouralb_admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *