Befason Bledi Mane: Vajzat e fshatit janë të dhu.nshme gjatë s*ksit

  0
  13

  I ftuar në rubrikën “Trotuar” në “E Diell” ishte Bledi Mane. Teksa po flitej për martesën në moshë të re apo të madhe, Bledi ndërhyri dhe tregoi disa nga eksperiencat e jetës së tij. Ai rikujtoi vitet kur ka pas jetuar në Britaninë e madhe, ku u shpreh se vajzat e fshatit në Irlandë dhe Angli ishin pak të d hunshme gjatë se ksit.

  “Mbaj mend vitet kur kam jetuar në Angli dhe Irlandë. Vajzat e fshatit atje janë pak të dh unshme gjatë se ksit”, u shpreh Bledi.

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here