Modelja e famshme ja ben 8 me 2 grabiteseve, nxjerr armen dhe qellon drejt tyre |


Ky post është lexuar tashmë 250 herë!

Kamerat e sigurisë në shtëpi kanë filmuar momentin kur një modele në Miami ka mbrojtur familjen e saj nga persona të armatosur që hapën zjarr ndaj bashkëshortit të saj.

Ansley Pacheco, që është një modele shumë popullore në Instagram dhe OnlyFans, ishte në dhomën e gjumit të shtëpisë së saj në Hileah kur dy persona mësynë në shtëpi dhe qëlluan drejt bashkëshortit të saj Daniel dhe miqve të tij në dhomën e ndenjes.

Video tregon Pacheco-n, 26 vjeç, qe merr pistoletën e saj përpara se të hapë zjarr ndaj dy grabitësve nga dera e dhomës së gjumit.

“Mos qëllo, djali im është këtu,” tha modelja e cila është me mbathje dhe me pistoletën në dorë. Por ata nuk ndaluan së shtëni dhe vodhën shumë bizhuteri.Source link

Share:

Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *