Meshkujt lënë kokën pas saj, por shihni si dukej Kejvina Kthella para se të bëhej e famshme

Shumë vite më parë, kur ende nuk kishte eksperimentuar me flokët e saj dhe mbante akoma ngjyrën origjinale, Kejvina ishte një brune.

Në InstaStory, modelja ka ndarë me ndjekësit një foto të shumë viteve më parë, atëherë kur ishte në fillimet e modelingut dhe dukej gjithashtu shumë ndryshe nga sot.

Kejvina shfaqet shumë e re, me flokët brune të mbledhura bisht dhe një trup shumë të tonifikuar dhe asokohe.

Ajo ka pozuar me dy vajza të tjera gjithashtu modele dhe duket se kanë qenë në një sfilatë, pasi mbajnë numra në bikinit e tyre. Fillimet e modeles janë në Itali, ku ka jetuar prej vitesh. Ajo është marrë me modeling që në moshën 14-vjeçare dhe ka punuar për agjenci të ndryshme në shtetin fqinj.

Mirëpo, fati e deshi të kthehej sërish në Shqipëri dhe të merrte famë të menjëhershme që me daljen e parë publike në emisionin “Xing me Ermalin”.

Share:

Author: ouralb_admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.