Ky postim është lexuar tashmë 2 herë!

Fjolla na habiti të gjithëve pasi u shfaq në rrjetet sociale krah partnerit të saj, me të cilin nuk kishte dalë kur rë publikisht.

Dyshimet për armët e Fjollës, çfarë po fsheh këngëtarja? | 27.al

Përveçse ka marrë gux imin të shfaqet hapur me të, këngëtarja i bëri partnerit edhe një deklaratë të madhe dashurie, ku shprehej se kur dashuria mes dy personave është e vërtetë është në gjendje të kalojë çdo vështirësi, sepse ajo fiton mbi gjithçka.

“Thonë që ‘në dashuri fiton kush ikën’. Nuk është e vërtetë. Në dashuri fiton ai/ajo që rri. Dashuria nuk është e lehtë! Në dashuri duhet të dish të ndash dhimbjen, pasionin, vuajtjet. Ndonjëherë dashuria vë në dyshim gjithçka që ti ke besuar, por kur dashuria është e vërtetë atëherë ajo është në gjendje të supe rojë çdo vështirësi, çdo pengesë, sepse dashuria fiton mbi gjithçka. Ne në çdo pengesë fituam njëri-tjetrin. Të dua Fisnik Syla”, shkruan Fjolla bashkangjitur fotos.

Mirëpo, sikundër u njoftua edhe gjatë kohës kur Fjolla dhe Fisniku u a rres t uan, ku i fundit është baba i dy fëmijëve. “n’Zoom.biz” ka siguruar disa foto të bashkëshortes dhe fëmijëve të Fisnikut, duke shkruar se fotot janë realizuar në gusht, kur Fjolla dhe biznesmeni sapo kishin nisur lidhjen.

Po e njëjta media shkruan se bashkëshortja e Fisnikut ka treguar se ka qenë e martuar me të prej 10 vitesh dhe tashmë kjo marrë dhënie mori fund prej Fjollës.

Nuk dihet ende nëse ata janë divorcuar apo jo, por edhe Fjolla pak ditë më parë re agoi as hpër në rrjetet sociale duke shkruar se mediat po shkatërrojnë familjen e një njeriu që s’ka lidhje me të.

I dashuri i saj u nda nga jeta, flet për herë të parë Fjolla Morina –  PORTALB

Pas arrestit me burg, Fjolla Morina merr propozimin për martesë | Top  Albania Radio

/ Lajmet e AZHR-sëSource link

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here