Me një kartolinë familjare, Taulant Balla uron shqiptarët për Krishtlindje


Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla ka uruar të gjithë besimtarët e krishterë për festën e Krishtlindjes.

Përmes një videomesazhi të shpërndarë në rrjetin social Facebook në prani të bashkëshortes Iris, vajzës Melani dhe djalit Robin, Balla uron të gjithë shqiptarët që të kenë vetëm shëndet dhe mbarësi në familjet e tyre.

Balla është besimtar Mysliman, ndërsa bashkëshortja e krishterë.

Për më shumë informacione, lajme të përzgjedhura foto dhe video interesante, ju ftojmë të na ndiqni edhe në faqen zyrtare të meganews.al në Instagram, një tjetër mënyrë për të qenë në kontakt me gjithësecilin prej jush. Instagram: @meganews.al

.

Share:

Author: ouralb_admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *