Dy vajza të pl.agosura pas një aks.identi të trefishtë sot tek Rrethi i Golemit në drejtim të Malit të Robit.

Policia bën me dije se janë përfshirë në ak.sident 3 mjete. Si pasojë e për.plasjes është dë.mtuar drejtuesja e mjetit M.D., dhe pasagjerja në mjetin e saj, të cilat u dërguan menjeherë në spital, dhe ndodhen nën kujdesin e mjekëve. Njera nga vajzat dyshohet per thyerje te krahut te djathte nga forca e perp.lasjes se automjeteve.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 12.09.2020, rreth orës 19:00, në aksin rrugor tek Rrethi i Golemit në drejtim të Malit të Robit, janë përfshirë në aks.ident 3 mjete me drejtues shtetasit R.R., J.L., dhe M.D. Si pasojë e për.plasjes është dëm.tuar drejtuesja e mjetit M.D., dhe pasagjerja në mjetin e saj, të cilat u dërguan menjeherë në spital, dhe ndodhen nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here