Skandali me dy yjet e Anglisë, Fill Foden dhe Mejson Grinoud bëri bujë të madhe, teksa dy talentët britanikë futën dy vajza pa leje në dhomën e hotelit.

Pas këtij rasti, dy lojtarët janë përjashtuar nga kombëtarja e Anglisë. Një nga bukuroshet islandeze, Lara Klauzen ka zbuluar se çfarë ndodhi atë natë në një prononcim për “The Mail”.

“I thashë Fodenit se kushërira ime Nadia ishte më e gjatë se ti. Por më pas ai më puthi. Nuk u përgjigj fare por thjesht më puthi. Unë e putha mbrapsht. Ai puthte mirë . Pasi bëmë s*ks, u bashkuam më vonë me Grinoudin dhe Nadiën. Djemtë na bënin video neve. Ne ja kaluam vërtet mirë. Grinoud fliste se sa e mirë ishte b.tha ime. Foden më thoshte sesa e bukur dhe s*ksi jam”, ka treguar ajo.

Pamjet e takimit në hotel bënë xhiron e rrjetit, teksa që pas atij momenti kanë qenë vazhdimisht vajzat ato të cilat zbulojnë detaje nga takimi pasionant.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here