Ajo është njëra nga personazhet më të dashura për publikun dhe jo vetëm.

Fjala është për prezantuesen e “Metamorfoza” njëherësh nënën e këngëtares Argjentina Ramosaj, Suzana Mushkolajn.
Kjo e fundit ka befasuar me disa poza atraktive nga pushimet, përkundër se numëron 50 vite.


Artistja, e cila është mjaft e ndjekur në rrjetet sociale, ka vënë në fokus linjat e bujshme në disa imazhe që ka ndarë në Facebook.

Pavarësisht moshës, Suzana duket në formë të mahnitshme marrë parasysh që i kushton një kujdes të madh fizikut të saj.
E njëjta siç duket po shijon pushimet me familjen në jug të Shqipërisë, në bazë të pamjeve të reja që publikoi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here