Ka kaluar rreth 1 vit e gjysmë që kur Olsi Bylyku zyrtarizoi lídhjen e tij me Egli Takon, por kaq mjàftoi që ata të depértonin në zemrat e publikut.

Si një çift shumë simpatik, lajmet rréth tyre përbéjnë gjithnjë intéres, nisur edhe nga fakti që janë treguar paksa hérmétik me lídhjen e tyre.

Olsi tregoi disa javë më parë teksa ishte i ftuar në “Ftesë në 5” se kanë véndosur që Egli mos të shfàqet në asnjë intervistë për mediat, sepse nuk duan që të njihet “si e dashura e Olsit”. Siç tregoi aktori i mirënjohur, partnerja e tij ka vlera e talent të madh, e pikërisht prej tij meriton të njihet nga publiku shqiptar. 

Mirëpo, rrjetet sociale bëjnë të vetën dhe Egli numëron disa dhjetëra mijëra ndjékës në Instagram dhe gëzon shumë simpati në sytë e tyre.

Dashur-padashur, ditët e sotme rrjetet sociale janë tregues i shumë gjërave, siç janë për shembull màrrëdhéniet vjehrrë-nuse. Si duket Egli ia ka rrémbyér zemrën vjehrrës së saj dhe tashmë mùnd t’i thýejmë sërish stéreotípat e krijuara rréth kësaj màrrëdhénieje.

Egli ka publikuar mbrëmjen e sotme një video në Instastory nga dhoma e saj e gjumit, ku krah dritave shihet një jastëk me foton e saj dhe të Olsit.

Dhe po! Ju ka shkuar mirë mendja sepse këtë dhuratë kaq të ëmbël ajo e ka màrrë nga mamaja e Olsit.

“Kjo është kaq e bukur!”- ka shkruar Egli krah videos duke bërë tag edhe vjehrrën e saj!

Nuk e dimë nëse kjo është një dhuratë e hershme e Krishtlindjeve, apo thjesht një dhuratë për nusen, por në të dyja rastet është kaq e bukur…

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here