Makina merr para këmbësorin, humb jetën në vend


Një ngjarje rrugore automobilistike ka ndodhur këtë mbrëmje në aksin rrugor Gjiri i Lalëzit-Manzë.

Bëhet me dije se automjeti me drejtues shtetasin R. Sh., ka marrë para këmbësorin shtetasin Sh. V., ku si pasoje e ngjarjes ka humbur jetën.

Njoftimi i policisë:

Durrës/Inormacion paraprak

Rreth orës 18:40, në aksin rrugor Gjiri i Lalëzit -Manzë, një automjet me drejtues shtetasin R. Sh., ka marrë para këmbësorin shtetasin Sh. V., ku si pasoje e ngjarjes ka humbur jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Për më shumë lajme nga vendi dhe bota, mos nguroni të na ndiqni në rrjetet sociale.

.

Share:

Author: ouralb_admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *