Lexoje me vemendje. Burri sheh online foton e fejeses se ish gruas, fjalet e tij prekin boten…

  0
  4

  Kjo eshte ish gruaja ime. Mamaja e 3 femijeve te mi. Gruaja e cila solli ne jete te tre femijet e mi. Ne u martuam te rinj, u beme prinder te 3 femijeve te bukur dhe patem nje divorc te hidhur. 3 vite me vone, marredhenia eshte teresisht ndryshe. Ne i ndajme ne menyre te barabarte femijet dhe i mbeshtesim ata ne cdo gje qe bejne. Ne veprojme si nje skuader. Gezoj respekt te jashtezakonshem per burrin me te cilin eshte ish gruaja ime tani. Ai sillet shume mire me femijet e mi dhe ata e duan shume ate. Si baba, nuk mund te kerkoja me shume. I jam mirenjohes per marredhenien qe ka krijuar me ta.
  Per te gjithe ata qe jane divorcuar, ju nxis te perpiqeni dhe ta shihni divorcin nga nje prespektive tjeter. Thjesht sepse nuk funksionuat si burre dhe grua, nuk do te thote se nuk mund te jeni mama dhe baba.

  Burimi: Blake Higginbotham

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here