Kur Ami i Ermalit “punonte” si kamariere, tundej me minifund dhe “fërkohej” me djem (VIDEO)

  0
  5

  Tashmë është një biznesmene dhe moderimi ka dalë në plan të dytë.

  Amarda Toska e ka filluar karierën e saj si prezantuese në shfaqjen e “Portokalli”, por nuk mbeti vetëm në pjesën e moderimit.

  Ajo performoi si balerinë dhe si një nga aktoret e shfaqjes, ku iu desh që hera herës të ndryshonte pamje.

  Kush nuk është nostalgjik për rolin e saj si “Balerina Bullgare”, kohë kur ajo ishte në formën më të mirë trupore.

  Në një prej performancave ajo ironizonte videoklipet e asaj kohe, ku vajzat sexy aktronin si kamariere.
  Më poshtë është video e kërcimit të saj. I shkon shumë dhe si balerinë, apo jo?

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here