Kriza në PD/ Rama ben lëvizjen “sekrete”, sot në mbrëmje takohet me…Kryeministri Edi Rama dhe disa ministra të kabinetit të tij qeveritar janë takuar mbrëmjen e sotme në një darkë pune në një restorant në Elbasan.  Fokusi kryesor i bisedës pritet të zhvillohet për aktualitetin politik dhe situatën brenda selisë së PD-së e cila është e ndarë në dy kampe. Burimet bëjnë me dije se do […]

Share:

Author: ouralb_admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *