Kjo është gjendja e Antonelës, pas debatit me Big Mamën


Banoret kishin një debat me ofendime të rënda drejt njëra-tjetrës.

Ky debati, shkaktoi një “tërbim” nga Big Mama e cila la shtëpinë e Big Brother, shkruan lajmi.net.

Pas debatit me Big Mamën, Antonela ka “shpërthyer” në lot teksa shtoi se nuk i ka bërë asgjë këngëtares.

Kujtojmë se, Antonela tha se Big Mama e ka sharë me nënë në gjuhën serbe, mirëpo ajo nuk e pranoi atë gjë.

Ndërsa, opinionisti Arbër Hajdari tha se nëse sharja ka ndodhur do rishikohen kamerat dhe do vërtetohet kjo gjë.

Ndryshe, televotimi gjatë javës u anulua pas daljes së Big Mamës.

Share:

Author: ouralb_admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *