Kida ngre temperaturat, pozon topples dhe mbulohet me…

  0
  5

  Kida ka ngritur temperaturat në rrjetet sociale me imazhe hot.

  Këngëtarja nuk la vend për imagjinatën teksa pozon topless dhe mbuloi gjoksin e saj me gjethe luleje.

  Ajo vuri në pah format e saj trupore elegante teksa veshur mbante një palë bikini ngjyrë leopardi.

  Kida dukej mjaft seksi dhe tërheqëse në pozën provokuese, duke “çmendur” fansat e saj.

  Aktualisht këngëtarja po shijon pushimet, pas publikimit të projektit të fundit muzikor “Edhe sa”, ku pjesë e videoklipit ishte edhe ish-velina Kejvina Kthella.

  Në vetëm 6 ditë, kënga e saj ka arritur mbi 3.9 milionë klikime në YouTube.

  Kohët e fundit, ajo ka qenë shumë e angazhuar në muzikë duke nxjerrë këngë të reja.

  Kida solli dy bashkëpunime me reperin Mozzik, që çuan në aludimet se këngëtarët mund të jenë në një lidhje dashurie.

  Të dy i mohuan thashethemet, megjithatë zërat nuk janë shuar ende.

  /Panoramaplus.al

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here