Kaloi mbrëmjen me Donaldin, Beatrix kërkon test shtatzanie


Batrix dhe Donaldi dy personazhe shumë të komentuar të momentit, kanë kaluar momente të veçanta në suitën e shtëpisë së ‘Big Brother’.

Pas këtyre momenteve intime, duket se Beatrix ka qenë më në humor. Gjatë një bisede në ambientet e jashtme të shtëpisë ajo ka ngacmuar Donaldin duke i kërkuar test shtatzënie.

Ndërkohë kanë shkëmbyer edhe batuta , ku edhe janë përfshirë banorë të tjerë duke bërë humor.

Nga ana e tij Donaldi edhe pse disi i konfuzuar është shprehur se mund t’ja gjejë një test shtatzënie.

“Po tani ti e di atë muhabet, ku e di unë”, thotë Beatrix.

“As unë s’e di, thjesht…”, i është përgjigjur Donald.

“E humbe?”, ka qenë pyetja e radhës e Beatrix, pas së cilës kanë ardhur dhe reagimet e banorëve të tjerë, se paskan surpriza.

Ndonëse atmosfera e krijuar ishte në kuadrin e një shakaje nga dyshja, banorët janë dyshues për shkak të natës së kaluar në suitë të Donaldit me Beatrix.

.

Share:

Author: ouralb_admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *