Ka laçianë me a.rmë në brez që janë g.ay, flet gazetari pas kerc.enimeve

  0
  4

  Ronaldo Sharka është një prej gazetarëe të rinj të showbizzit në vendin tonë. Prej pak kohësh ai është bërë pjesë e emisionit “Thumb On”, ku ka rënë në sy për intervistat e tij thumbuese dhe kamerat e fshehta.

  Herë pas here ai është paragjykuar në lidhje me sek.suali.tetin dhe për këtë ka folur hapur, teksa ka qenë i ftuar në “Ditë e Re”. Djaloshi tregon se fillimisht, kur dëgjonte të përflitej se ai ishte g.ay, mërzitej dhe tri.shtohej.

  Por, me kalimin e kohës, gjërat ndryshuan e siç duket, gazetari u mësua me thashethemet pa bereqet që bëhen për të. Sipas tij, në vendin tonë ka pafund g.ay.

  Madje, ai guxon të thotë edhe se ka mjaft laçianë, të cilët janë me pis.toleta në brez, harxhojnë shumë euro për shishet në klubet e natës në Tiranë, e prapë janë g.ay.

  I riu deklaroi në emision:

  Në fillim mërzitesha për çdo koment neg.ativ, por shqiptarët e kanë tendencën të shajnë jo po çfarë është ky ge.y, çfarë është ky g.ey me mustaqe, por harrojnë diçka, se shqiptarët kur bëhet fjalë për gey i njohin vetëm këto që dalin tek Arian Çani apo ku ta di unë. Por të gjithë e dinë që ka pafund gey, ka dhe nga ata laçianët që janë me pis.toleta tek brezi dhe që harxhojnë shumë euro për shishe nëpër clubet e Tiranës. Më është mbushur inbox me kërcënime pas videos të Renatos si prsh do të të bëj fune.ralin dhe nuk i kam pyetur pse sepse nuk të v.ret kush nga “Instagrami”. Shqiptarët vr.iten po i pe shtrembër, unë i qesh”.

  Veç kësaj experience ai ka folur edhe për faktin se për gati 11 vite është bu.llizuar.

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here